piątek, 3 października 2014

Virtual Craft Beer


Często znajomi pytają nas, słuchajcie jak to jest, że mieszkacie czy to w Białogardzie czy to w Koszalinie a zawsze na bieżąco macie nowości piwne z Polski i ze świata? Odpowiedź jest prosta, e-sklepy. Siedzimy już w „piwnej rewolucji ” ponad 3 lata i przez ten czas poznaliśmy wiele wspaniałych osób, których jak my pasją jest piwo. Kilka z tych osób posiada nawet specjalistyczne sklepy w których w ciągu kilku minut można zamówić wszystkie nowości jak i stałe klasyki. Poniżej przedstawiamy listę 4 e-sklepów, które polecamy w 100%, które zawsze służą nam pomocą, aby każda perełka trafiła do kwatery głównej Piwomanów.


Sklep specjalistyczny ze Słupska prowadzony przez przesympatycznych ludzi,  Kasię i Krystiana. Poznaliśmy się w 2012 roku i od tamtej pory możemy zawsze na nich polegać. To oni pomagali nam sprowadzić po raz pierwszy piwa rzemieślnicze do Białogardu. Toczą bój w Słupsku z koncernami i pokazują tamtejszym mieszkańcom jak smakuje piwo rzemieślnicze. Sklep, który mógłby sprzedawać tylko AleBrowar i klienci byliby zadowoleni. Łódzka Piwoteka i jej główny sternik Marek Puta to kolejny e-sklep, który zapiszcie sobie w zakładkach przeglądarki. Piwoteka wyróżnia się na rynku najniższymi kosztami transportu 16PLN (kurier przedpłata).  Odwiedzając Łódź zajrzyjcie również do Piwoteki Narodowej, która na kranach serwuje codziennie znakomite piwa.Warszawska Piwonia od niedawna zapatruje nas w piwa i robi to świetnie. Chłopaki na bieżąco uaktualniają nowości na stronie. Dzięki e-płatnościom paczka z wybranymi piwami dotrze do Was w 2 dni. Polecamy gorąco ten sklep. Wiktor i Mateusz zawsze służą pomocą i odpowiedzą na Wasze pytania mailowe.

Tutaj gigant wśród piw Mikkellera, To Øl, piw belgijskich, Trapistów, kwachów i lambików. Genialny wprost wybór piw, jeżeli macie ochotę odjechać z waszym portfelem w stronę piwnej ekstazy. Świetnym rozwiązaniem jest zakup piw za minimum 250 PLN, wtedy koszt transportu ponosi sklep. Roch Młodecki zawsze pilnuje, aby takie skarby jak Pannepot z De Struise czy Lambiki z Cantillon były dla Was dostępne.


Oprócz smakpiwa.pl wszystkie wyżej wymienione e-sklepy posiadają sklepy stacjonarne. Więc jeżeli kiedyś będziecie w Słupsku, Łodzi czy Warszawie wpadnijcie do nich powiedzieć im jak dobrą robotę wykonują. Chcemy jeszcze polecić dwa sklepy stacjonarne jest to Elysium w Szczecinie i Centrala Piwna w Poznaniu. Tam możecie iść w ciemno i uwierzcie nam wyjdziecie z kartonem genialnych piw.

A więc odwiedzając większe miasta pijcie piwa beczkowe w pubach, a jeżeli mieszkacie w małych miejscowościach jak my, gdzie głównym hitem piwowarskim jest promocja koncerniaków w puszce w każdym sklepiku, powyższe sklepy dadzą Wam to czego potrzebujecie: piwa rzemieślniczego!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz