środa, 18 grudnia 2013

Festiwal piwa w stylu ALE browaru Ursa Maior w Pubie z Innej Beczki

To będzie chyba największa jak na razie impreza, którą będziemy współprowadzić! 26 grudnia 2013 o godzinie 19:00 rozpocznie się dwutygodniowy festiwal piwa w stylu ALE browaru Ursa Maior w Pubie z Innej Beczki!!!
Pub z Innej Beczki po raz kolejny pokazuje, że chce uczestniczyć w piwnej rewolucji, która ma teraz miejsce w naszym kraju. Po Pracowni Piwa czas na Bieszczadzką Wytwórnię Piwa Ursa Maior. Festiwal pod znakiem Wielkiej Niedźwiedzicy rozpoczniemy od dwóch piw: Śnieg Na Beniowej oraz Megaloman.
Trzecim piwem będzie Deszcz w Cisnej, i tutaj cały dochód ze sprzedaży pójdzie na wsparcie koszalińskiego schroniska dla zwierząt "Leśny Zakątek". To wspaniała inicjatywa i trzeba pogratulować i pochylić czoła przed Bieszczadzką Wytwórnią Piwa oraz przed Pubem z Innej Beczki!!!
Roy pomaga swoim kolegom z Koszalina!!! A więc zapraszamy 26.12.2013 godzina 19:00 Pub z Innej Beczki, my tam będziemy!!! Opowiemy o Ursa Maior, przedstawimy każde piwo i odpowiemy na wasze pytania. Czekać na was będą niespodzianki, oraz jeżeli będzie taka wola, degustacja piw domowych Piwomanów.
Po więcej informacji zapraszamy TUTAJ.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz