poniedziałek, 30 czerwca 2014

Festiwal Kulinarny "Ulica Smaków" 2014 Koszalin


Już w najbliższą sobotę, tj. 5 lipca 2014 r. mamy zaszczyt zaprosić Was na Festiwal Kulinarny "Ulica Smaków", który odbędzie się w Koszalinie przy Amfiteatrze. A dlaczego chcemy Was zaprosić? Ponieważ My też tam będziemy i przygotowaliśmy dla Was nie lada atrakcje. Tutaj wielkie podziękowania dla Centrum Kultury 105 w Koszalinie za to, o czym napisałem poniżej.

Na 100% będzie pokaz warzenia piwa, padło na ostatnio dość popularny styl piwny - American Wheat - surowce dostarczy nam jeden z najlepszych sklepów dla piwowarów domowych - HomeBrewing.pl. Planujemy dwa pokazy. Pierwszy od razu na staracie imprezy, tj. o 12:00, a drugi tuż po naszym wystąpieniu na scenie, tj. o 17:00.

No właśnie scena. Oprócz znakomitych gości - Tomasz Deker i Mikołaj Rey na scenie pojawimy się my, będzie to gdzieś ok. 16:30 i opowiemy Wam trochę o piwnej rewolucji w Polsce, a jest o czym mówić. 

Wracając do naszego stoiska. Oprócz warzenia piwa, jak wszystko się uda, będzie można spróbować piw najlepszych piwowarów domowych
w Polsce - Czesława Dziełaka i Doroty Chrapek, dodatkowo będziemy mieli piwa od Arkadiusza Wenty, z tzw. AleLaboratorium AleBrowaru no
i Piwoman Łukasz przyniesie coś swojego. Jeżeli to mało, to na naszym stoisku, dzięki Delikatesom Białogard, będziecie mogli zakupić piwa. Na 100% będzie Rowing Jack z AleBrowaru, Citra IPA z browaru Birbant  
i Sunny Ale z Doctor Brew. A piwa będziemy mieli dzięki Browarium - Sklepy Piwne

Pokazowo będziecie mogli dotknąć i powąchać słody oraz chmiele z całego świata, oto zadbał również jeden z najlepszych sklepów dla piwowarów domowych Twój Browar.

Mamy nadzieje, że pogoda dopisze i będzie Was dużo, bardzo dużo
i będziemy mogli napić się z Wami piwa oraz pogadać o nim w luźnej atmosferze. Serdecznie zapraszamy. Śledźcie nasz profil na Facebooku, tu zawsze najświeższe informacje oraz na Twitterze i Google Plus.


Ulica Smaków, w tym roku jest częścią Festiwalu Pełnia Życia. Szczegółowy "rozkład jazdy" znajduje się tutaj.

1 komentarz:

  1. Napiszcie, jak udały się prezentacje oraz wykład.

    OdpowiedzUsuń