poniedziałek, 10 grudnia 2012

Pierwsze urodziny - podsumowaniePierwsze urodziny za nami, było miło, sympatycznie, tak rodzinnie. Tego dnia wraz z naszymi znajomymi i obcymi nam osobami spotkaliśmy się po godzinie 18:00 w Mikłas PUB. Dla naszych gości mieliśmy drugą w naszym mieście, a trzecią w ogóle warkę piwa – IPA z browaru Artezan. 
Spragnieni wrażeń mogli również skosztować jedynej w regionie butelki Dziadka Mroza (RIS inaczej stout cesarski) uwarzonego specjalnie dla Piwoteki Narodowej przez ... browar Artezan. 
Ale to nie wszystko. Swoją premierę miało również moje piwo domowe – Santa Joda, czyli stout czekoladowy (potrójny). 
Trzeba dodać, że z pewnych względów urodzinowa impreza była reklamowana tylko na Naszym „twarzoksiążkowym” profilu. Ale to już całkiem inna historia. 

Trzeba również podkreślić, że tego dnia po raz pierwszy nakręciliśmy vloga z degustacji Dziadka Mroza. Jeżeli jeszcze nie widzieliście tego zapraszamy do oglądania: vblog - Dziadek Mróz
Podsumowując. IPA z Artezana zrobiła na wszystkich wrażenie, była lepsza niż poprzednia warka, mówili wszyscy, którzy pojawili się na poprzedniej imprezie. Piwo to było idealne w swoim rodzaju, typowa IPA na angielskich chmielach. Jedynie czego nam zabrakło ? To większej pojemności naszego portfela :).
Niestety miało pojawić się jeszcze jedno piwo z browaru AleBrowar i ich Saint No More, ale logistycznie nie daliśmy rady sprowadzić go do Białogardu. Także, jeżeli wszystko pójdzie dobrze, będzie w innym terminie na co już serdecznie Was zapraszamy.
Po kilku kuflach IPA, zasmakowaniu w Dziadku Mrozie i w Santa Jodzie dla odwiedzających w tym czasie Pub czekał tort. 
Wspólnie odśpiewaliśmy sto lat, nie tylko dla nas, ale i browarów, które w naszym mieście już gościły. Z tego miejsca chcielibyśmy złożyć podziękowania dla całej ekipy AleBrowaru jak i ekipie Artezana, bez Was nie było by tego wszystkiego. Podziękowania również dla Browarium - Sklepy Piwne ze Słupska, który dzieli z nami pasje i pozwala nam zaopatrzyć się w piwa z całego świata, Piwonii. Piwa z duszą z Warszawy oraz dla Dom Piwa. Dziękujemy wszystkim, którzy są z nami.Naszym rodzinom i najbliższym za wyrozumiałość. Nie jest łatwo pisać o piwach z tak małej miejscowości jak Białogard czy Koszalin. Ale dla Was dajemy radę i staramy się trzymać poziom premier tak jak robią to nasi koledzy blogerzy z największych miast Polski.

DZIĘKUJEMY!!! Za rok drugie urodziny :)) 

Piwoman Łukasz & Piwoman Tomasz 

Garść statystyk (10.12.2012):
Liczba postów - 129
Liczba opisanych piw -124
Anglia (8) 
Belgia (3) 
Czechy (7) 
Holandia (2) 
Niemcy (12)
Polska (80) 
Rosja (1) 
Szkocja (6) 
Ukraina (2) 
USA (3) 
Top 5 najczęściej czytanych postów
1) Noteckie Niefiltrowane, Noteckie Korzenne, Noteckie Na Miodzie Lipowym
2) Konfrontacja #7 Black Hope/AleBrowar
3) Konfrontacja 5# AleBrowar, Rowing Jack
4) Konfrontacja #8 - Amber Boy/AleBrowar
5) Дед Мороз (Dziadek Mróz)/Browar Artezan & Piwoteka Narodowa (jeden dzień!!!)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz